Ciężki dym – taniec w chmurach – wynajem na wesele , imprezę.

Taniec w chmurach na weselu – ciężki dym

Ciężki dym, tzw. taniec w chmurach to jedna z najpopularniejszych atrakcji na weselu mająca miejsce podczas pierwszego tańca młodej pary. Polega na wytworzeniu ogromnej ilości białego dymu unoszącego się co najwyżej do kolan , sprawiając tym samym efekt bycia w chmurach. Efekt znakomicie podkreśla pierwszy taniec, umożliwia wykonanie pięknych zdjęć i materiału wideo. Tylko wysoce specjalistyczne urządzenia – posiadające pojemniki na suchy lód i odpowiednie płyny umożliwiają utworzenie ciężkiego dymu w stopniu zadowalającym dla klienta.  Aby taniec w chmurach odbył się bez komplikacji należy pamiętać aby pomieszczenie w którym zamierzamy użyć wytwornicę ciężkiego dymu było odpowiednio do tego przygotowane. Z nami zrealizujecie Państwo swój pierwszy taniec w Chmurach – gwarantujemy 100% zadowolenie. 

 

Ciężki dym na imprezy – wynajem

Ciężki dym utrzymujący się nad podłogą –  znakomity efekt na prezentacje, pokazy mody, turnieje tańca oraz inne imprezy wymagające odpowiednich efektów specjalnych. 

 

WYNAJEM WYTWORNICY CIĘŻKIEGO DYMU

Oferujemy Państwu wynajem urządzeń spełniających wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Dym szybko znikający po kilkunastu sekundach od wypuszczenia – dostosujemy wielkość urządzenia do obszaru zadymienia.

Wykorzystywane przez Nas płyny wspomagające tworzenie się ciężkiego dymu przy współpracy z suchym lodem lub zwykłymi kostkami lodu nie są w żadnym stopniu szkodliwe i brudzące.