Dekoracje światłem imprez i eventów

event light dekoracje światłem salweselnych

Dekoracje świetlne pozwalają na całkowitą odmianę miejsca imprezy (np. sali balowej, restauracji, hotelu podczas przyjęcia weselnego lub innego eventu). Nowoczesna technika dekoracji światłem pozwala Nam w 100% podnieść prestiż każdego miejsca. Zmienamy wnętrza i ich architekturę w sposób wyjątkowy tworząc nastrojową mieszankę kolorów całkowicie odmieniających efekt wizualny ścian, podłóg, sufitów oraz pozostałych elementów wnętrza.

Zajmujemy się także dekoracją budynków / architektury światłem na zewnątrz.

 

 

 

 

 

Dekoracje światłem

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie oświetlania wnętrz przy użyciu reflektorów i efektów typu LED. Zajmujemy się dekorowaniem światłem. Zapewnimy niebywałą zmiane wizerunku miejsca w którym ma odbyć się dowolne przyjęcie / impreza. Nasze możliwości pozwalają na zmianę wizerunku najbardziej brzydkich sal – starych i nie modnych. Twoi goście padną z zachwytu gdy zobaczą efekt Naszej pracy. Dekoracja sal światłem staje się standardem – przede wszystkim dla lokali o wysokim prestiżu. Współpracujemy z Wami od 5 lat wykonując projekty niebanalne i wyjątkowe.

Iluminacje świetlne

Idealne na każdą okazję – na salę lub do ogrodu. Wyobrażasz sobie imprezę w ogrodzie w stylu amerykańskim? My tak!. Świecące girlandy jako główne źródło światła, podświetlone na żółto drzewa i krzewy, stolika i krzesła – może być na prawdę przepięknie. Zajmujemy się dekoracją wnętrz podczas dużych imprez integracyjnych, firmowych, pokazów mody, prezentacji biznesowych itp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość dekoracji architektonicznej (zewnętrznej). Sprawimy że budynek z zewnątrz zachwyci każdego z osobna. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z wizualizacjami jakie mamy do zaproponowania dla Państwa.

Dekoracja sal weselnych

Twoje wesele ma być inne niż wszystkie, wyjątkowe?. Z nami to możliwe. Dlaczego ?. Posiadamy bardzo dużą ilość urządzeń w technologii LED, takich jak reflektory par led, belki świetlne, głowice ruchome, skanery, lasery oraz projektory. Wszystkie wymienione urządzenia mogą razem stworzyć klimat jakiego jeszcze nie spotkałeś. Zapraszamy do kontaktu w celu zaprezentowania możliwości naszego systemu. Gwarantujemy 100% satysfakcję!

Dekoracja namiotów imprezowych

Posiadane przez Nas zaplecze techniczne pozwala na kompleksowe oświetlenie namiotu biesiadnego w dowolnej kolorystyce – wybranej przez klienta. Zajmujemy się profesjonalnym dekorowaniem namiotów biesiadnych podczas imprez firmowych, wesel, spotkań biznesowych i wielu innych.

Podświetlane meble LED

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również podświetlane meble LED – stoliki krzesła, sofy, mównice i wiele innych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem mebli na Polskę – w Naszej ofercie istnieje również możliwość wynajmu mebli na wybrane przez Państwa wydarzenie.

 

Ogród

Dekoracje światłem przyjęły się również w ogrodach podczas imprez plenerowych. Wiszące girlandy świetlne w stylu skandynawskim tworzą wyjątkowy klimat. Drzewa dekorowane sznurami led, stoły podświetlane belkami led – kilka dodatkowych efektów wizualnych i zadowolenie klienta w 100% gotowe. Pozwól że zaprezentujemy Ci Nasze pomysły i inspiracje.

Zajmujemy się kompleksową aranżacją iluminacji świetlnych. Zamienimy miejsce Twojej imprezy w krainę intensywnych, żywych kolorów w odpowiednio dobranym stylu.

Dysponujemy dużą ilością dodatkowych dekoracji świetlnych dzięki którym możemy wykonywać dekoracje w dowolnych stylach:

 • industrialnym
 • skandynawskim
 • amerykańskim
 • na życzenie klienta.

Urządzenia

IMG_2462Dekoracje światłem wykonujemy przy użyciu najpopularniejszych urządzeń
dostępnych na rynku. Są to między innymi:

 • belki led LIGHT4ME
 • reflektory PAR LED COLORSTAGE, ADJ, LIGHT4ME, SHOWTEC
 • głowice ruchome SHOWTEC, COLORSTAGE, LIGHT4ME

 

 

Dodatkowe urządzenia które podnoszą prestiż dekoracji świetłem używane
przez Nas to między innymi:

 • skanery świetlne
 • projektory efektów gobo
 • efeky falującej wody, wyświetlacze napisów i monogramów
 • lasery animacyjne

 

Zapraszamy do kontaktu z Nami, z miłą chęcia przedstawimy Państwu ofertę i propozycję zmiany wizerunku miejsca imprezy.
Kontakt: Tel. +48 512 962 331, mail: ledpixelpro@gmail.com
W godzinach od 08:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku.

dekoracje sal światłem