Dekoracje światłem imprez i eventów

 

Dekoracje świetlne pozwalają na całkowitą odmianę miejsca imprezy (np. sali balowej, restauracji, hotelu podczas przyjęcia weselnego lub innego eventu). Nowoczesna technika dekoracji światłem pozwala Nam w 100% podnieść prestiż każdego miejsca. Zmienamy wnętrza i ich architekturę w sposób wyjątkowy tworząc nastrojową mieszankę kolorów całkowicie odmieniających efekt wizualny ścian, podłóg, sufitów oraz pozostałych elementów wnętrza.

Zajmujemy się także dekoracją budynków / architektury światłem na zewnątrz.

 

 

 

 

Dekoracja Światłem LED „przed” i „po” – Pałac w Pawłowicach województwo Opolskie, przykładowa realizacja.

 ZOBACZ SALĘ PRZED i PO DEKORACJI ŚWIATŁEM

 

Dekoracje światłem

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie oświetlania wnętrz przy użyciu reflektorów i efektów typu LED. Zajmujemy się dekorowaniem światłem. Zapewnimy niebywałą zmiane wizerunku miejsca w którym ma odbyć się dowolne przyjęcie / impreza. Nasze możliwości pozwalają na zmianę wizerunku najbardziej brzydkich sal – starych i nie modnych. Twoi goście padną z zachwytu gdy zobaczą efekt Naszej pracy. Dekoracja sal światłem staje się standardem – przede wszystkim dla lokali o wysokim prestiżu. Współpracujemy z Wami od 5 lat wykonując projekty niebanalne i wyjątkowe.

Iluminacje świetlne

Idealne na każdą okazję – na salę lub do ogrodu. Wyobrażasz sobie imprezę w ogrodzie w stylu amerykańskim? My tak!. Świecące girlandy jako główne źródło światła, podświetlone na żółto drzewa i krzewy, stolika i krzesła – może być na prawdę przepięknie. Zajmujemy się dekoracją wnętrz podczas dużych imprez integracyjnych, firmowych, pokazów mody, prezentacji biznesowych itp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość dekoracji architektonicznej (zewnętrznej). Sprawimy że budynek z zewnątrz zachwyci każdego z osobna. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z wizualizacjami jakie mamy do zaproponowania dla Państwa.

Dekoracja sal weselnych

Twoje wesele ma być inne niż wszystkie, wyjątkowe?. Z nami to możliwe. Dlaczego ?. Posiadamy bardzo dużą ilość urządzeń w technologii LED, takich jak reflektory par led, belki świetlne, głowice ruchome, skanery, lasery oraz projektory. Wszystkie wymienione urządzenia mogą razem stworzyć klimat jakiego jeszcze nie spotkałeś. Zapraszamy do kontaktu w celu zaprezentowania możliwości naszego systemu. Gwarantujemy 100% satysfakcję!

Dekoracja namiotów imprezowych

Posiadane przez Nas zaplecze techniczne pozwala na kompleksowe oświetlenie namiotu biesiadnego w dowolnej kolorystyce – wybranej przez klienta. Zajmujemy się profesjonalnym dekorowaniem namiotów biesiadnych podczas imprez firmowych, wesel, spotkań biznesowych i wielu innych.

Podświetlane meble LED

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również podświetlane meble LED – stoliki krzesła, sofy, mównice i wiele innych. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem mebli na Polskę – w Naszej ofercie istnieje również możliwość wynajmu mebli na wybrane przez Państwa wydarzenie.

 

Ogród

Dekoracje światłem przyjęły się również w ogrodach podczas imprez plenerowych. Wiszące girlandy świetlne w stylu skandynawskim tworzą wyjątkowy klimat. Drzewa dekorowane sznurami led, stoły podświetlane belkami led – kilka dodatkowych efektów wizualnych i zadowolenie klienta w 100% gotowe. Pozwól że zaprezentujemy Ci Nasze pomysły i inspiracje.

Zajmujemy się kompleksową aranżacją iluminacji świetlnych. Zamienimy miejsce Twojej imprezy w krainę intensywnych, żywych kolorów w odpowiednio dobranym stylu.

Dysponujemy dużą ilością dodatkowych dekoracji świetlnych dzięki którym możemy wykonywać dekoracje w dowolnych stylach:

 • industrialnym
 • skandynawskim
 • amerykańskim
 • na życzenie klienta.

Urządzenia

Dekoracje światłem wykonujemy przy użyciu najpopularniejszych urządzeń
dostępnych na rynku. Są to między innymi:

 • belki led LIGHT4ME
 • reflektory PAR LED COLORSTAGE, ADJ, LIGHT4ME, SHOWTEC
 • głowice ruchome SHOWTEC, COLORSTAGE, LIGHT4ME

 

 

Dodatkowe urządzenia które podnoszą prestiż dekoracji świetłem używane
przez Nas to między innymi:

 • skanery świetlne
 • projektory efektów gobo
 • efeky falującej wody, wyświetlacze napisów i monogramów
 • lasery animacyjne

 

Zapraszamy do kontaktu z Nami, z miłą chęcia przedstawimy Państwu ofertę i propozycję zmiany wizerunku miejsca imprezy.
Kontakt: Tel. +48 512 962 331, mail: ledpixelpro@gmail.com
W godzinach od 08:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku.